Per 1 maart heeft Koos de Jongh zijn werk als fysiotherapeut beëindigd, Fysiotherapie Better Bodies zal zijn werk in Galder overnemen.
Fysiotherapie Better Bodies is onderdeel van Healthclub Better Bodies in Zundert, het juiste adres voor uitstekende fysiotherapie. Het team bestaat uit vijf gediplomeerde enthousiaste therapeuten met ieder hun eigen specialiteiten. Hierdoor biedt de praktijk een ruim scala aan behandelmethoden, zodat u met vrijwel iedere klacht bij hen terecht kunt.
Better Bodies onderscheidt zich niet alleen vanwege de vele specialisaties, maar ook door de aanwezigheid van een fitnessruimte waar u kunt werken aan uw revalidatie. Daarnaast heeft de praktijk ruime openingstijden. Zo kunt u doordeweeks van 08.00u – 22.00u en op zaterdag tussen 09.00u en 14.00u bij ons terecht. Therapie wanneer het u uitkomt dus!
Specialisaties De specialisaties waarvoor u bij ons terecht kunt;
- Aangesloten bij ClaudicatioNet
- Dry Needling
- McKenzie therapy
- Oedeemtherapie
- Manuele therapie (i.o.)
- Sporten met hersenletsel
- Medical taping
- Aangesloten bij SchouderNetwerk
- ZwangerFit
Vanaf 13 maart zal fysiotherapeut Heleen Goos op dinsdag en donderdagmiddag aanwezig zijn in gemeenschapshuis de Leeuwerik om u van uw klachten af te helpen. Bel voor een afspraak naar 076-5975499 Neem een kijkje op onze website voor meer informatie www.fysiozundert.nl